Подкаст «42»: І знову здрастуйте!

Подкаст «42»: І знову здрастуйте!

Команда «42» повертається з відпустки і готова знову «хакать» життя.

Як і обіцяли, в новому році ми переходимо на новий формат. За один випуск будемо вирішувати одну проблему. Але вирішувати так, щоб надалі проблемою для вас це вже не було.

Тема найближчого випуску – мережева безпека. З розвитком соціальних медіа Інтернет стає менш анонімним, але більш об’єктивним і цінним джерелом інформації. Проте захистити особисті дані від крадіжок, псування або стороннього втручання – непросто.

Влітку минулого року Інтернет-спільнота бурхливо обговорювала новину про те, що зламали пошту Олексія Навального – по мережі «гуляли» архіви з його особистим листуванням. Та ж врахувати нещодавно спіткала і відомого журналіста Олександра Плющева, e-mail якого «розкрили» з другої спроби.

Від зломів, вірусів і фішингу, на жаль, не застрахований ніхто. Проблема інформаційної безпеки актуальна для всіх Інтернет-користувачів. Ніхто не хоче, щоб фінансові дані, сімейні фотографії або приватна переписка стали відомі третім особам.

Тому ми запрошуємо вас обговорити цю проблему. Пишіть в коментарях свої лайфхаки на цей рахунок, а також підкажіть, будь експерта в даній області можна було б запросити в подкаст?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *