Подивившись, як студенти купують їжу, розумна собака використовує листочок в якості грошей, щоб «заплатити» за печиво

Розумний лабрадор по кличці Негр використовує незвичайний спосіб оплати печива в шкільній їдальні Колумбії. Надивившись на учнів та вчителів, він теж вирішив купувати собі ласощі в будь-який час. В якості грошей він приносить у пащі лист з дерева.

Перша купівля

Неймовірна думка прийшла у голову собаці не відразу. До цього він довго спостерігав, як люди обмінюють гроші на товар. Такий взаємовигідний обмін вельми привернув лабрадора. Він одразу вирішив, що теж буде змінювати що-небудь на улюблене печиво. Тварина вирішило, що листя з дерева – відмінна валюта.

Одного разу він радісно підбіг до прилавка, стискаючи зубами жовтий лист рослини. Виляючи хвостиком, він наполегливо дав зрозуміти, що прийшов за покупкою.

Турбота

Студенти і викладачі дуже люблять Негра і дбають про нього, постійно підгодовують. Але вже дуже заманливо прийти в будь-який момент і самостійно придбати бажану вкусняшку. Старший продавець буфету каже, що Негр приходить за печивом кожен день і завжди розплачується листом.

Всі знають, що у собаки проблеми зі здоров’ям і не дають йому більш двох печива на день. Люди пропонують йому виключно ті ласощі, які призначені для вихованців.

Цей милий пес зумів показати, наскільки розумні бувають собаки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *