Подивившись на фото, можна сильно здивуватися, але насправді автомобіль не перевернуть: трохи про задумом механіка Ріка Саллівана

Звернете ви увагу, якщо побачите, як проїде повз вантажівка-перевертень? Ще як зверніть! І це буде не той випадок, коли перевернутий автомобіль зробив день по-справжньому жахливим. Божевільна і дивовижна задумка простого механіка Ріка Саллівана може повергнути в шок навіть самого незацікавленого обивателя.

Перевертиш

Вантажівка-перевертень був побудований механіком Ріком Салліваном за шість місяців. За словами творця, реалізація задумки обійшлася йому всього лише в 6000 доларів.

Спочатку ви можете бути здивовані, потім подумаєте: “Навіщо?”, але в результаті ви точно захочете самостійно покататися на такому виді транспорту!

Попередниками стали Ford Ranger і Ford F-150. Ranger став основою майбутнього автомобіля, а кузов йому дістався від F-150. Очевидно, що обидва автомобілі були перевернуті зверху вниз.

Коли машина рухається, її “верхні” колеса обертаються, як ніби вони теж допомагають автомобілю їхати вперед. Незважаючи на те що Салліван привертає багато уваги під час їзди на своєму дурному вантажівці, він говорить, що ніколи не продасть його.

У таких шедеврів є як фанати, так і ненависники. Але кому яке діло, на чому ви пересуваєтеся в свій вільний час, якщо це безпечно для оточуючих? Будьте сміливішими, не бійтеся бути несхожими на інших.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *