Подарую коханому теплі тапочки: на честь Дня святого Валентина прикрашу їх милими сердечками

Ось знову за кілька днів до 14 лютого ми гарячково шукаємо цікаві ідеї подарунків для своєї другої половини. Оскільки символ серця один з найважливіших, то ми придумали такі тапочки з серцями.

Матеріали і інструменти

Вам знадобиться:

  • пара класичних домашніх капців;
  • моток вовни або шматочок фетру (на вибір);
  • викрійка серця;
  • голка і нитки для пришивання.

Як зробити

Якщо ви вирішили зробити сердечка з вовни, то слід проявити терпіння і посидючість. Вам потрібно сформувати форму з цього пухнастого матеріалу за допомогою викрійки, а потім кілька раз прошити серце по колу, дотримуючись форму.

Як відомо, шерсть може розпадатися на фрагменти, тому пришивати потрібно обережно і уважно, щоб в подальшому помпон не розпався.

Також можна зробити сердечка для тапочок з фетру. Для цього ми беремо фетр двох кольорів, прикладаємо викрійку і обводимо її крейдою. У нас повинні вийти сердечка двох кольорів.

Після цього вони пришиваються по контуру акуратними стібками вручну. Середину також бажано прихопити. Будьте уважні при виборі ниток для шиття, вони повинні бути в тон.

Звичайно, тапочки з серцями пухнастої шерсті виглядають трохи цікавіше. Однак і фетрові сердечка сподобаються і будуть виглядати дуже мило, а також допоможуть висловити теплі почуття до свого обранця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *