Подарунок небес: таємничий шматок льоду блакитного кольору впав на дах будинку в Румунії

Мій брат зараз подорожує по Румунії, і він розповів мені про дивовижний феномен, який трапився кілька днів тому. Брат був в невеликому містечку в Ясском повіті, дуже тихому і скромному, але одна подія змусило містечко пошуміти.

Величезний шматочок блакитного льоду впав з неба, вдарившись об дах будинку. Шматок був близько 10 сантиметрів в діаметрі і масою близько 400 грамів. Здається, що крижинка була більше (близько 20-30 см), але вона, ймовірно, зламалася.

Пояснення

Загадковий синій шматочок льоду був відправлений професор фізики Сільвіу Бурлуи з Університету імені Олександру Іоана Кузи.

Професор Бурлуи відправив у лабораторію шматочок льоду для аналізу, при цьому він заявив: «Мені не зрозумілі характеристики геометрії, розміру і кольору, але синій відтінок вельми вражаючий». Він не виключає, що шматочок льоду має як природне, так і штучне походження. Загалом, професору не вдалося прояснити ситуацію.

Професор з Ясс вірить в гіпотезу про те, що це крижане тіло являє собою певний вид пилу позаземного походження, який при потраплянні в атмосферу Землі перетворюється в лід. Але ні я, ні мій брат і всі, хто був там, не розуміють, звідки взявся цей блакитний осколок льоду.

Мені здається, хтось вирішив пожартувати і привернути увагу публіки, заодно і розворушити місцевих жителів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *