Подарунок фотографам: Elements і Picasa для Mac

У фотографів подвійне свято — випуск відразу двох програм для обробки і зберігання фотографій: Photoshop Elements 8 for Mac від Adobe і Picasa 3.5 для платформи Mac від Google.

Порівняння двох новинок дуже пізнавально. ПО Adobe забезпечує фотографів усіма необхідними технологіями. У ньому вміщуються ті ж функції, що і в пакеті Elements 8 для Windows. Серед них – можливість автоматичного коректування зображень Photomerge Exposure, технологія Recompose для зміни розміру фотографій, функція вибору варіантів ретушування Quick Fix. До того ж користувачі Mac отримають ще і додаткові можливості: Photomerge Scene Cleaner (швидко видаляє непотрібні предмети з картинки), Smart Brush (за допомогою одного кліка застосовує спецефекти до окремих частин фото) і кисті Touch-Up (дрібні штрихи редагування начебто відбілювання зубів або додавання насиченості кольору).

Розробка Google включає кілька цікавих функцій, головні з них — це розпізнавання осіб і використання геоміток завдяки Google Maps. Також, Picasa дозволяє сканувати фотографії для створення груп знімків (наприклад, можна швидко знайти всі фотографії, на яких зображений ваш приятель). Також був поліпшений процес завантаження зображень з фотоапарата.

9 to 5 Mac повідомляє, що Picasa 3.5 вже доступна користувачам з 23 вересня, в той час як версія Elements 8 for Mac вийде в продаж в жовтні за ціною $100.

Тут можна подивитися принцип роботи нової версії Picasa 3.5:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *