Побудова розумного робочого столу за допомогою Fences

Компанія Stardock давно відома своїми програмами, що поліпшують зовнішній вигляд, а часом і функціональність робочого столу Windows. Часто поліпшення зводяться скоріше до більш приємної роботи в налаштованої під особисті потреби системі, але у даному разі цим справа не закінчується.

Побудова розумного робочого столу за допомогою Fences

Програма Fences (6.5 Мб, Windows) допомагає вам впоратися з засиллям іконок на робочому столі, упорядкувати їх. Ми вже пропонували використовувати сам десктоп як GTD-систему, але в тому разі це вимагало акуратності і ручної роботи. З Fences організувати GDT-десктоп набагато простіше.

Якщо говорити коротко — Fences дозволяє виділити певні області робочого столу під групи об’єктів. Саме тому ви завжди можете виділити області Inbox, Next Actions і допоміжних матеріалів у References.

Програма має статус Beta, але я особисто не зіткнувся з проблемами на своїй Windows XP Pro SP2.

З програмою поставляється кілька шаблонних наборів угруповання, але ви завжди можете як видалити непотрібне, так і додати відсутню. Крім того мені сподобалася можливість зберігати поточний набір як snapshot для повернення до нього, наприклад, якщо ви працюєте з різними завданнями і воліли б по-різному організувати робочий стіл для кожної з них. Крім того це просто зручно, якщо нова інсталяція «не котить».

Fences виробництва Stardock тільки для Windows.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *