Побачивши, як синочок зробив собі “макіяж” підводкою для очей, мама схопилася за телефон (фото)

Нерідко наші діти повторюють за своїми батьками ті речі і дрібниці, на які ми навіть не звертаємо уваги. Це може виражатися в зміні ходи, манери розмови або ж в стилі одягу.

В наданому матеріалі ми розповімо вам про маленького хлопчика, який мріє стати схожим на свого тата. Більш детально про даній темі можна дізнатися зі статті нижче.

Кумедний випадок

Райлі, якому нещодавно виповнилося сім років, з самого дитинства займається футболом і є непосидючим малим. За словами його матері, малюк дуже рідко тихенько сидить і грає. Найчастіше він носиться по всьому будинку і потрапляє в неприємні ситуації.

Однак даний випадок був більше смішним, ніж неприємних. Поки мама Райлі мила посуд після вечері, хлопчик пробрався в її косметичку і взяв підводку для очей. Потім непосида намалював у себе на обличчі бороду в точь-точь, як і в його батька. У такому вигляді він спустився по сходах і зайшов на кухню.

“Коли я побачила Райлі, то спочатку злякалася, що він використовував перманентний маркер”, – каже жінка. Але потім з’ясувалося, що це була підводка, і ніяких пояснень у школі з приводу зовнішнього вигляду малюка не передбачається.

“Я рада, що син так прагне стати схожим на свого батька”, – розповідає Дженніфер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *