Побачивши себе на екрані в ролі Марфушеньки, Інна Чурікова хотіла кинути акторську кар’єру. На щастя, вона передумала

Марфушенька-душенька зі старої радянської казки “Морозко” – справжній еталон розпещеної дівчини, яка ніколи не відчуває почуття провини і завжди добивається бажаного, незважаючи ні на що. Її роль виконала неповторна актриса Інна Чурикова.

Інна Чурікова хотіла кинути акторську кар’єру через ролі Марфушеньки

Актриса Інна Чурикова одного разу зізналася в тому, що, побачивши себе на екрані в образі Марфушеньки-душеньки, вона жахнулася. Їй здалося, що її зовнішність недостатньо гарна для того, щоб на неї дивилися глядачі.

З цієї причини актриса всерйоз стала замислюватися над тим, щоб назавжди розпрощатися з кар’єрою, про яку вона до цього так сильно мріяла. Зробити цього їй не дали режисери, які після виходу “Морозко” на екрани буквально засипали її цікавими пропозиціями (вже в наступному році Інну Чурикову побачили у ролях Трояндочки у фільмі “Тридцять три”, Анжеліки в “Де ж ти тепер, Максим” і Варвари в “Стряпухе”).

Актриса зізналася, що, побачивши себе на екрані під час озвучування, вона навіть розплакалася – настільки їй не сподобався той вигляд, в якому вона постала перед глядачами. Правда, ці комплекси дуже швидко кудись пропали, як тільки публіка відповіла актрисі великою любов’ю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *