Побачивши переможницю конкурсу краси без макіяжу, багато відзначили: дівчинку практично неможливо впізнати (фото)

Людей думаючих не може не налякати той факт, що у світі набирають популярність конкурси краси для дітей. Батьки, рухомі бажанням знайти славу і гроші, відправляють своїх дочок на ці конкурси і вдаються до різних маніпуляцій, прагнучи досягти ідеалу краси. У Мережі великий резонанс викликали знімки 6-річної переможниці конкурсу краси, яку нафарбували як дорослу жінку.

Юна переможниця

Фотографії красивої дівчинки з Таїланду викликають бурю обурення в соціальних мережах. Спеціально для конкурсу дитини нафарбували і зробили їй зачіску, які більше б підійшли зрілої жінки. На знімку зображений дитина з красивим обличчям, великими очима і порцелянової шкірою. Малятко стала схожа на ляльку! Де її індивідуальність?

Однак найдивніше те, що без макіяжу дівчинку просто не дізнатися. У звичайному житті її шкіра набагато темніше, і це красиво! Адже ніщо не може бути краще природності, а прищеплювати дитині з самого дитинства думка про те, що шкіра має бути світлою – це злочин проти особистості.

Користувачі мережі закликають батьків дівчинки одуматись і припинити робити з дитини професійну модель. Дівчинка не повинна стати жертвою дорослих, які думають тільки про свою вигоду.

А адже вона дійсно чарівна!

Побажаємо малятку удачі, а її батькам розсудливості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *