Побачила у подруги у ванній дивна рослина. Коли прийняла у неї душ, захотіла купити собі таку ж

Нещодавно Я ночувала у подруги і побачила у неї у ванній ноу-хау, яке дуже вразило мене. Її душ був прикрашений рослиною, яке приносить користь для здоров’я. В Європі такі душі набирають популярність, а у нас поки це в дивину. Я дізналася, як можна зробити таку красу своїми руками.

Евкаліптовий душ

Евкаліптові душі – це хіт серед нових ідей і лайфхаков в Інтернеті. Мова йде про живу евкаліпта, закріпленому на душової насадки. Така ідея не тільки створює гарний дизайн, але і є корисною терапією. Вечірній душ з евкаліптом покращує сон, зміцнює імунітет.

Зробити такий душ самостійно не складе праці. Найскладніше – це знайти рослини свіжого евкаліпта. Їх можна придбати в магазині за продаж кімнатних рослин. Потім стебла з листям потрібно зв’язати в пучок і закріпити їх навколо насадки для душу.

Коли ви включите теплу воду, повітря наповниться ароматами ефірних масел. Вони мають подвійний ефект: надають бадьорість і допомагають розслабитися нервовій системі.

Також евкаліпт відомий своїми протимікробними засобами та профілактичними властивостями від грипу та застуди.

Після такого душу можна відчути себе як в спа-салоні, і це без перебільшення. Крім евкаліпта можна також використовувати інші трави, багаті ефірними оліями – лаванду, мелісу і м’яту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *