Пляшка, кинута у вогонь, здатна загасити пожежу в будинку: її завжди треба тримати напоготові

Мало хто знає, що пожежу, яка лише починається в приміщенні, може зупинити звичайна пляшка, наповнена копійчаної сумішшю. Тримати її слід напоготові в кожній оселі, де-небудь недалеко від легкозаймистих предметів.

Чим вона повинна бути наповнена? Про це далі.

Вміст пляшки

Для приготування рятівної суміші слід з’єднати в тарі 250 г розчину аміаку і 500 г солі. Після цього пляшку слід щільно закупорити, перемішати масу, а потім прилаштувати тару в якому-небудь кутку кімнати.

Якщо раптом почалася пожежа, слід негайно кинути пляшку із сумішшю в осередок займання, в результаті чого полум’я згасне дуже швидко.

Яку тару краще вибирати для створення чудодійної суміші? Для цього не підійде пластик – потрібно використовувати скляні пляшки (пивні або з-під шампанського).

Бурхливий пожежу легко загасити і газованою водою в пляшці, зокрема, «Кока-колою». Після того, як вона буде кинута у вогонь, він швидко згасне, а на місці спалаху залишиться витати солодкуватий аромат. Така властивість напою обумовлено тим, що і вуглекислий газ, яким його наповнюють, і вода є відмінними пожаротушительными засобами, якими користуються всі співробітники МНС для усунення загоряння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *