Площа крихітного будиночка — 18 кв. метрів, однак його продали за 59 тисяч доларів! Фото інтер’єру

Тільки подивіться, в цьому крихітному будинку, площа якого становить 18м2, є все необхідне для життя. Концепція цього житла була розроблена архітектором Кримом Хенингом. Кілька років цей чоловік подорожував по світу, зупиняючись на якийсь час в таких країнах, як Японія, Китай та Індія. Саме у жителів цих країн архітектор перейняв їх головне вміння – планувати простір.

Так у Хенинга і виникла ідея створення невеличкого будинку, який вміщав би все необхідне і був не накладними в обслуговуванні. За порівняно короткий проміжок часу ця споруда стало дуже популярним. Розміри будинку становлять лише 3 метри в ширину і 6 метрів в довжину. Безсумнівно, у це важко повірити, але всередині будівлі шикарний ремонт і все необхідне дійсно під рукою.

Інтер’єр будинку

Вартість цього будинку становить приблизно 60 тисяч доларів. Незважаючи на ціну, таке житло дуже затребуване. Багато готові заплатити такі гроші за це чудо архітектури. Адже таку споруду можна перевозити з місця на місце майже у готовому вигляді, а витрати на його утримання зовсім невеликі. Також в будинку багато схованок і секретів, які дозволяють раціонально розмістити меблі та побутову техніку на мінімальної житлової площі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *