Площа цього будиночка на колесах всього 15 кв. м, але він зручніше, ніж багато квартири (фото)

Головним достоїнством цього будиночка на колесах є його мобільність. І для того, щоб жити в ньому, зовсім не обов’язково відмовлятися від зручностей і розкоші, властивим великим будинкам.

Його компактний простір має всі функції, які необхідні для повноцінного життя. Подивіться на будиночок на фото — і ви зрозумієте, про що йде мова.

Компактність і розкіш: 2 в 1

Довжина трейлера, на якому зведено будиночок, становить лише 5 метрів, а ширина — 3. Висота споруди — 3,5 метра. Всі зручності, які необхідні для жизнедеяльности, розміщені на платформі площею всього 15 метрів квадратних.

Розслаблюючу атмосферу і затишок тут забезпечують дерев’яні панелі, індивідуальне повноцінне освітлення, опалення, вентиляція, кондиціювання та інші зручності.

У вітальні розміщена розкладні диван-ліжко, а в обідній зоні — портативний обідній стіл. Робоча зона кухні оснащена портативної варильною панеллю, тестом для зберігання кухонного інвентарю і мийкою.

6 порад щодо запобігання зараження в ресторанах, стрімко відкриваються
Конфіскували у сина телефон на 2 тижні: з його друзями довелося говорити мені
Що забув Невілл? Секрети фільмів “Гаррі Поттер”, які бачили не всі

Незважаючи на незначні розміри приміщення, спальня дивує своєю простотою і просторістю.

Ванна кімната обладнана душем.

Завдяки відкритому плануванні всі житлові приміщення з’єднані між собою, а великі вікна роблять простір ще більше і світліше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *