Планшетний комп’ютер від Apple готовий до виробництва

І знову чутки про Apple Tablet: яблучна преса пише, що він побачить світ у першому кварталі 2010 року. Цю інформацію надали сайти 9 to 5 Mac і AppleInsider.

Договори про виробництво вже підписані, і збиратися новіше планшетні комп’ютери від Apple будуть у Тайвані компанією Foxconn. 10,6-дюймові дисплеї Foxconn буде отримувати від тайванської компанії Innolux Display. Оскільки Foxconn вже працює з Apple в рамках виробництва iPod і iPhone, і новий планшетний комп’ютер можна буде вважати скоріше старшим братом цих пристроїв, ніж близьким до лінійку комп’ютерів Mac.

Що стосується операційної системи, чутки стверджують, що планшети від Apple можуть бути оснащені і Mac OS X і iPhone OS.

Перші поставки, як планується, мають становити 300-400 тисяч планшетних комп’ютерів в місяць.

Фокус Apple Tablet буде в першу чергу на читанні електронних книг (а не прослуховуванні музики). Також, пристрій отримає достатньо ємний акумулятор, можливість швидкого підключення до Інтернету і простий в роботі інтерфейс. Комп’ютер повинен бути також оснащений процесором на базі ARM-архітектури від P. A. Semi.

Можливо в найближчі кілька місяців такий довгоочікуваний Apple Tablet стане доступним народу, і на одну причину для чуток про Apple стане менше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *