Places to Work допоможе підібрати оптимальне місце для віддаленої роботи

Якщо ви працюєте віддалено, то можете собі дозволити подорожувати по світу. Але в кожному новому місті перед вами буде вставати питання пошуку зручного місця для роботи. Сервіс Places to Work допоможе в цьому.

Places to Work — це нова секція добре знайомого нам сайту Nomad List. Вона призначена для пошуку закладів, які підходять для віддаленої роботи. При цьому ви можете не тільки переглянути докладні відомості про кожній точці, але і відразу ж зарезервувати для себе місце.

Places to Work допоможе підібрати оптимальне місце для віддаленої роботи

Перш за все необхідно ввести назву цікавить вас міста. Після цього у центральній частині сторінки з’явиться карта з придатними для роботи закладами, а праворуч — картки з короткою інформацією по кожному з них. На цих картках відображається назва коворкінгу, його адреса, відстань до вас і вартість оренди місця на один місяць.

При кліці по кожній з карток ви переміститеся на сайт обраного закладу, де зможете отримати додаткову інформацію, поспілкуватися з власниками і навіть оформити замовлення на потрібний час. Таким чином, за допомогою сервісу Places to Work ви завжди зможете підібрати оптимальне місце для віддаленої роботи в своєму місті або в подорожі.

Places to Work →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *