Pixel Launcher тепер можна встановити на смартфон без прав суперкористувача

Сторонньому розробнику вдалося запустити всі фірмові функції лаунчер від компанії Google.

Pixel Launcher — це спеціальна оболонка, яка використовується тільки на смартфонах Google Pixel. Раніше вже робилися спроби перенести цю програму на інші пристрої, але повністю відновити її працездатність поки нікому не вдавалося. Деякі функції Pixel Launcher на інших смартфонах просто не працювали.

Розробник під ніком AmirZ вирішив зайнятися цією проблемою. Він декомпилировал Pixel Launcher і акуратно переніс весь код, який реалізує його фірмові фішки, вільно поширюваний AOSP Launcher3. В результаті вийшла повна робоча копія оболонки смартфонів Pixel.

Pixel Launcher тепер можна встановити на смартфон без прав суперкористувача Pixel Launcher тепер можна встановити на смартфон без прав суперкористувача

В програмі працює абсолютно все: вбудована сторінка Google Now, анімація переходів, виклик меню додатків з допомогою свайпа, погодний віджет і так далі. Але найголовніше, установка нової оболонки навіть не вимагає прав адміністратора. Таким чином скористатися новим Pixel Launcher зможуть власники практично будь-смартфонів.

Зі зрозумілих причин розробник не зміг розмістити свою програму в каталозі Google Play. Тому завантажити інсталяційний файл можна на сторінці проекту в GitHub. Тут же можна ознайомитися з вихідним кодом, щоб переконатися в його безпеці.

Скачати Rootless Pixel Launcher →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *