Pingo ефективно стисне картинки для публікації в інтернеті

Ви навіть не помітите, що якість зображень змінилося.

Збираєтеся опублікувати в Мережі фотографії з відпустки або відправити купу зображень по роботі? Навряд чи вам хочеться, щоб вони займали багато місця. Pingo для Windows і Linux стисне ваші картинки швидко і без видимих погіршень якості.

Всі основні налаштування розташовані у верхній частині програми. Доступно декілька типів стиснення — від швидкого, але практично без змін, до довгого, але сильного. Для кожного типу можна вибрати рівень компресії, а також вказати бажану якість фінального зображення.

Pingo ефективно стисне картинки для публікації в інтернеті

Присутні і додаткові функції. Можна вибрати, з якими форматами Pingo буде працювати, а які буде ігнорувати. Є можливість вказати, чи потрібно вирізати непотрібні дані з картинок того або іншого формату. Також програма може автоматично повертати зображення, робити їх візуально більш якісними і покращувати перенесення кольорів.

Додаток стискає файли з многопоточной системі, тому навіть якщо ви додасте багато фотографій, довго чекати не доведеться. Головне, використовувати копії картинок — Pingo автоматично перезаписує оригінали.

Pingo →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *