Phone COP 0.6 — захист вашого смартфона від крадіжки

Phone COP — це невелика програма для власників смартфонів на базі Windows Mobile, яка дуже може допомогти вам у випадку крадіжки вашого розумного телефону. Зазвичай, після крадіжки телефону, злодій першим ділом змінює в ньому SIM-карту. А в цей час, непомітно для очей зловмисника, телефон сам відправляє СМС на ваш іншого стільниковий, з номером SIM карти, вставленої в апарат. Якщо ж встановити програму на карту пам’яті, то при її вилученні та вставці в інший телефон, автоматично відбудеться відправка повідомлення з інформацією про новому телефоні — таким чином можна захистити ще й вашу карту пам’яті. Для деяких моделей комунікаторів можна встановити Phone COP в спеціальну область пам’яті «Extended ROM», в якій програма залишиться і буде запускатися навіть після виконання hard reset.

Phone COP — безкоштовна програма, що була написана російським автором, з веселим ніком DarkDaemon. Щоб підтримати автора в таких дуже корисних починаннях, можете перерахувати пожертвування через систему WebMoney або розмістивши банер сайту програми, на своєму сайті, реквізити та посилання на банер, ви знайдете на сайті програми.

Звичайно, програма не захищає від крадіжки, але буде дуже корисна при пошуку вкраденого телефону. І нехай ваші комунікатори залишаються тільки з вами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *