Пес виконує такі трюки з м’ячем, що йому можуть позаздрити професійні футболісти (відео)

Хто кращий друг людини? Звичайно ж, це собаки, адже саме вони готові розділити з людиною всі його життєві захоплення. Яскравим прикладом такого ідеального співіснування став шестирічний бостон-тер’єр Гуті. Господар назвав вихованця на честь улюбленого гравця, і хто б міг подумати, що ім’я стане пророчим?

Несподіваний талант

Відео Ханни Мехес-Годроси стало вірусним спочатку в Угорщині, а потім широко розійшлося Інтернетом. На ньому маленький Гуті радісно бігає по двору, а потім ефектно підхоплює м’ячики, надувні гирі і кульки на кінчик морди.

Тварини часто намагаються виконувати подібні трюки, але без особливого успіху. А бостон-тер’єр примудряється самостійно накопичити круглі об’єкти на ніс і утримувати їх там, балансуючи тривалий час.

Більше того, він навіть підкидає їх у повітря. Для іграшок різного ваги і розміру він підбирає свою техніку. Приголомшлива координація і любов до спорту!

Власники стверджують, що маленький футболіст дійшов до всього без сторонньої допомоги. Його навчали стандартним командам «сидіти», «стояти». А все ефектні удари він освоїв сам: причому м’ячі – єдиний варіант іграшки, яку він не розгризає в перший же день. Гуті є прикладом того, що можна багато чого домогтися, якщо не відступати від своїх захоплень!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *