Перукар поголив дівчині півголови, але результат того коштував (фото)

Довге волосся вимагають щоденного уваги, їм необхідний правильний дбайливий догляд. За статистикою більше половини жіночого населення Землі воліє середню довжину волосся. Короткі зачіски підходять не всім дамам, тому їх вибирають рідше.

Стрижка здатна повністю змінити образ жінки або чоловіка. Вона може спотворити або прикрасити зовнішність. Тим, хто вирішив кардинально поміняти імідж, краще звернутися за допомогою до професійних стилістів. Досвідчений майстер оцінить зовнішність, риси обличчя, колір очей, тон шкіри і допоможе підібрати правильну форму стрижки.

Сміливий вчинок

Деякі дами не змінюють стрижку і колір волосся роками, але одна жінка зважилася на сміливий експеримент, вона прийшла в перукарню, щоб кардинально змінити імідж. Дівчина довірилася думку професіонала і, здається, не пошкодувала про це. Стиліст вирішив поголити частина її голови.

Майстер підібрав модну стрижку, злегка скоригував відтінок волосся. Йому вдалося повністю змінити образ і стиль дівчини. Її обличчя стало більш виразним і відкритим, завдяки новій зачісці.

Стилісту вдалося вигідно підкреслити колір очей клієнтки, вона виглядає на декілька років молодшим. Весь процес роботи відображений на фото. На знімках з салону дівчина виглядає задоволеною.

Конфіскували у сина телефон на 2 тижні: з його друзями довелося говорити мені
Рухаю курсор вгору-вниз, і малюнок рухається: картинки, обманюють наш мозок
6 порад щодо запобігання зараження в ресторанах, стрімко відкриваються

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *