Personal Finances — зручна домашня бухгалтерія

Чи хочете ви знати, скільки грошей ви витрачаєте на непотрібні вам речі, і чому гаманець до кінця місяця стає майже порожнім? Тоді саме час зайнятися власною бухгалтерією і, звичайно ж, не заводити книгу новий блокнот, а скористатися програмою Personal Finances.

Personal Finances — зручна домашня бухгалтерія

Як відомо, ринок товарів та послуг завжди будується так, щоб ви витрачали якомога більше грошей. Тому, скільки б ви не заробляли, їх завжди не буде вистачати на все. Єдиний вихід не залишатися на мілині — це почати правильно витрачати гроші, в чому сильно допоможе Personal Finances.

Програма має дуже приємний і зрозумілий, як для бухгалтерської програми, інтерфейс та інформативні звіти. Використовуючи Personal Finances навіть протягом короткого інтервалу часу, завжди можна визначити максимальні статті витрат, і на тривалому інтервалі часу отримати більш точні дані. Для зручності та безпеки особистих даних, розробники подбали про можливості роботи програми прямо з флешки, а також розробили інтерфейс для роботи також і на нетбуках, які мають низький дозвіл екрану.

Personal Finances випускається в 3-х редакціях: безкоштовної Free, і комерційних Home і Pro, про відмінності між ними можна прочитати тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *