Першокласник підстриглася в пам’ять про дідуся, а її довели до сліз: мама не залишила це просто так

Жаклін – чарівна дівчинка з великими виразними очима. Ця дитина зважився на модну стрижку “пікс”, щоб скопіювати стиль свого улюбленого дідуся Ларрі. Мама дівчинки дозволила зробити таку зачіску, однак однокласники засміяли Жаклін з-за неї.

Як дідусь!

Сталося! Жаклін відрізали довге волосся, перетворивши їх на коротенький “їжачок”. Точніше – в пікс, бо при “їжачка” на голові нічого не залишається. Як раділа малютка, як крутилася перед дзеркалом, готуючись піти в школу – словами не описати. Однак однокласники не прийняли Жаклін з-за її зачіски. А один хлопчик і зовсім назвав некрасивою і беззубою. У Жаклін нещодавно випали передні зуби, що робило її дуже цікавою.

Коли Брайс – мама дівчинки – приїхала забирати доньку зі школи, то застала її плаче. Брайс почала розмовляти з Жаклін і зрозуміла, що причиною сліз стали насмішки однокласників. Дівчинка категорично відмовлялася знову йти в школу, а її мама була в розпачі.

На наступний день, отвезя Жаклін на уроки, Брайс зробила гарне навіювання тому самому хлопчику. Вона розповіла, чому донька обрала таку стрижку, і порадила хлопчині жити мирно з однокласниками.

Брайс треба віддати належне, мама зуміла вселити пригніченою донечці, що вона – найкрасивіша дівчина на світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *