Переносимо скетчі Adobe Creative Cloud з новим блокнотом від Moleskine

Новий блокнот від Moleskine — це унікальний продукт співпраці компанії з виробником кращого графічного Adobe. Ця технологічна новинка стане не тільки місцем проживання всіх ваших ідей і малюнків, але також дозволить з легкістю завантажити свої роботи в Creative Cloud.

Для виробника найпопулярніших в світі блокнотів це вже не перша гучна колаборація і не перша модель з серії Smart Notebook. Раніше схожу функціональність вже отримали кілька блокнотів, створених у співпраці з відомими Evernote.

Переносимо скетчі Adobe Creative Cloud з новим блокнотом від Moleskine

Велику частину часу ви можете використовувати як звичайний блокнот Moleskine для скетчів. Тим не менш, на сторінках розташовані невеликі індикатори. Саме вони відповідають за технічну сторону новинки.

Переносимо скетчі Adobe Creative Cloud з новим блокнотом від Moleskine

Ви можете завантажити безкоштовний додаток Adobe і сфотографувати з його допомогою свій малюнок. Після цього програма максимально точно визначить орієнтацію сторінки та імпортує зображення з мінімальною кількістю спотворень в двох форматах: .svg і .jpg. Отримані файли в подальшому можна буде обробити або відредагувати в Adobe Photoshop і Adobe Illustrator.

Блокнот надійде в продаж 15 грудня та стане гарним подарунком до новорічних свят. Заявлена ціна новинки — $33.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *