Перехитрила: китаянка придумала, як поїсти чіпси потай від дитини (відео)

Як поласувати чіпсами, якщо ти мама маленької дитини: молода китаянка придумала забавний трюк і зняла коротке відео. Вона вміло обдурила свою дочку з допомогою простого винаходу. Маля не здогадалася, що мама в таємниці від неї їла чіпси.

Хитрий трюк

Всі малюки дуже люблять чіпси, солодощі, газовану воду, але батьки забороняють своїм дітям вживати ці шкідливі продукти у великій кількості, щоб зберегти їх здоров’я.

Іноді дорослі самі не проти поласувати шкідливою їжею. Вони змушені робити це в таємниці від дітей, щоб не засмучувати їх і не подавати їм поганий приклад. Молода мати з Китаю придумала незвичайний спосіб обману. Вона записала невелике відео, на якому видно її просте хитрий винахід.

На ролику чітко видно, як жінка сидить в кімнаті і їсть чіпси, раптово відкриваються двері і в приміщення входить її маленька дочка. Однак як тільки двері відчинилися, пакет чіпсів зник з рук жінки, він був піднятий вгору і прикритий рушником. Виявилося, що мама прикріпила до дверей мотузку і прив’язала до неї пакет. Коли двері відкриваються, ласощі піднімається вгору по стіні.

Дівчинка не помітила, що мама таємно їсть чіпси, але вона побачила камеру і пройшла в кімнату, щоб трохи попозувати. Жінка виклала кумедне відео в Інтернет, і воно сподобалося користувачам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *