Передплатники Марії Кожевнікової підозрюють її в розлученні з чоловіком

Марія Кожевнікова регулярно радує передплатників у “Instagram” новими постами. Актриса розповідає про події, що відбуваються в її житті, ділиться секретами виховання дітей, періодично публікує рецепти смачних страв, повторити які може кожна жінка. Словом, профіль Марії наповнений позитивною інформацією. Власне, саме тому Кожевнікова рідше, ніж інші знаменитості, стикається з хейтом. Але нещодавно вона опублікувала пост, який змусив шанувальників хвилюватися.

А так все добре?

Марія Кожевнікова повінчана зі своїм коханим Євгеном Васильєвим. Пара виховує дітей, молоді люди всіляко демонструють оточуючим, що в їх відносинах панує гармонія. Між тим Новий рік Марія зустрічала без свого чоловіка.

Актриса розмістила в “Инстаграме” пост, з якого стало ясно, що свята вона провела з дітьми і найближчими родичами, а кохана людина в силу обставин знаходився зовсім в іншому місці.

Все це стало благодатним ґрунтом для чуток про те, що Кожевнікова розлучається. До речі, в офіційному шлюбі Марія з Євгеном не складається. Пару лише повінчали в церкві, але до Загсу вони так і не дійшли. Сама актриса принципово не стала розповідати про причини розлуки, але зазначила, що в її особистому житті все добре.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *