Переїхавши в США, я дізналася, що там дороги поливають буряковим соком

Зима в США тільки починає давати про себе знати, тому дорожні служби шукають оптимальний спосіб, як захистити автомобіль від ожеледиці з мінімальними втратами. Здебільшого для цих цілей застосовують сіль. Однак суміш солі з деякими видами масел або буряковим соком дає ще кращий результат.

У чому плюси нової суміші

Додавання солі на дороги робить водіння більш легким і безпечним. Проте вона також і хімічно агресивною. Якщо сіль потрапляє на метал, то починається корозія.

Нещодавно був знайдений склад, який дозволяє зменшити можливий негативний ефект від агресії солі – додавання в розсіл кукурудзяної, соєвої олії і севкольного соку.

Ця суміш виявилася ефективною. В якості добавки, до речі, використовується цукрові буряки, а не їдальня. На відміну від останньої, вона біла і сильно відрізняється за складом. З її соку отримують цукор, який ми всі використовуємо. Співвідношення цих компонентів до солі становить 20 до 80. Тобто сіль і раніше домінує і йти від неї ніхто поки що не збирається.

Дана суміш економічно більш вигідна і забезпечує більший ефект на дорогах. Це означає, що вона виграє у всіх відносинах. На Середньому Заході США її тільки-тільки починають випробувати в містах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *