Penzu – нотатки для minimalists

Penzu – нотатки для minimalists

Іноді з’являється необхідність записати яку-небудь дрібницю, але стандартне додаток «Нотатки» не подобається. Там, наприклад, немає заголовків і синхронізації з іншими пристроями.

Саме для них існує Penzu — невеликий додаток для написання заміток.

У Penzu запропонована концепція журналів, тобто можна вести записи за категоріями – тим, хто багато записує це повинно сподобатися.

Відзначимо стилізовані під блокнот з синіми лініями з червоним полем ліворуч. Після відвикання від паперу, приходить відчуття деякої ностальгії.

До нотаток можна додавати фотографії, з альбому або зроблені прямо на ходу. Ці зображення як би «клеяться» на віртуальний лист. Виглядає досить симпатично.

Ті, хто опасаеться за приватність своїх записів напевно знадобитися функція встановлення pin-коду.

Синхронізація існує, але тільки купивши Pro-версію. Весь контент синхронізується з хмарою, доступ в яке можна отримавши зайшовши на сайт з будь-якого пристрою.

У платній версії можна створювати нотатки, відправляючи тексти на виділений адресу @post.penzu.com . За це задоволення треба заплатити $19 за рік обслуговування.

Підвівши підсумок, можна сказати, що додаток дуже просте, таке можна спробувати, тим більше їсти не просить – воно безкоштовне.

Завантажити в App Store: Penzu

Ціна: Free

Сайт розробника: Penzu

Системні вимоги: iOS 4.2 і вище

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *