Пенсіонерка з Берліна зв’язала за півроку 300 пар теплих шкарпеток для благої справи. Відданий чоловік їй у цьому допомагає

Пенсіонерка з Берліна проводить свій час з користю. Жінка дуже любить в’язати, але речі вона не залишає собі, а відправляє на благодійність. Її чоловік її повністю в цьому підтримує і допомагає їй купити величезну кількість вовни.

Трохи добрих історій

Як проходять дні цієї чудової пари? Чоловік на ім’я Марк возить в магазині візки, які сповнені пряжі з вовни та бавовни. Зрозуміло, доходи пенсіонерів не надто високі, тому вони часті гості магазинів з розпродажами і знижками.

Але пара не просто любить знижки, вони роблять цей світ трохи добрішим. Бербель в’яже шкарпетки, які потім допомагають зігрітися людям з важкими фінансовими ситуаціями.

За словами жінки, вона вважає, що не можна впадати у відчай, та й говорити, що ніколи не настане складностей не варто. Їй подобається проводити свої дні з в’язанням. Вона сидить перед телевізором, спілкується зі своїм чоловіком і в’яже. За один день вона може виготовити три пари теплих шкарпеток.

Після дружини відносять їх до Габріеле Билермал, яка володіє салоном для допомоги нужденним. Вона пропонує людям бинти, пластир, нижня білизна та засоби гігієни. Люди знають, що при настанні складнощів можна прийти до неї і залишити записку з проханням про допомогу.

Там же можна отримати і теплу пару шкарпеток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *