Патча немає, але ви тримайтеся: Microsoft розповіла про серйозну уразливість в Windows

Заразитися можна, відкривши простий текстовий документ.

Microsoft попередила користувачів про серйозної уразливості, яку виявили у системі обробки і фонового шрифтів у всіх актуальних версій десктопної операційної системи, включаючи Windows 10.

Зокрема, це дає зловмисникам можливість заражати комп’ютери з допомогою звичайних текстових документів. Щоб хакер отримав віддалений доступ до комп’ютера жертви досить відкрити такий файл або натиснути на нього в провіднику з включеним режимом перегляду. Уразливості присвоїли статус критичної на платформах, починаючи з Windows Server 2008.

У повідомленні говориться, що цю уразливість використовували для точкових цільових атак на окремих користувачів, але не згадується, хто був метою подібних атак, і в яких масштабах це відбувається.

Microsoft зазвичай випускає патчі безпеки у другий вівторок кожного місяця, і новий експлойт, схоже, не вплинула на ці плани: патч вийде 14 квітня. Варто зазначити, що хоча Windows 7 і Server 2008 теж уразливі, патч отримають лише ті, хто оплатив розширену підтримку Enterprise.

До тих пір, поки не вийде оновлення безпеки, не завантажуйте документи з неперевірених джерел, і тим більше не відкривайте їх на своєму комп’ютері.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *