PasswordCard: офлайновое сховище ваших паролів

Цікаве рішення для запам’ятовування паролів пропонує простий сервіс PasswordCard. Людям з поганою пам’яттю і не довіряють електронним пристроям повинно сподобається.

PasswordCard: офлайновое сховище ваших паролів

Ідея в тому, що сервіс генерує для вас картку формату пластикової картки, що має набори цифр і букв в декількох колірних рядах. Кожна генерується картка унікальна і має код, записавши окремо який, ви зможете генерувати цю ж картку в разі втрати або крадіжки. Код зображеної карти: d64854957a78e7fd. Тепер мені доведеться вас убити. 🙂

Ось як створювати і згадувати паролі за допомогою цього чудового гаджета. 🙂 Вам потрібно для кожного пароля запам’ятовувати два значення — символ зверху і колір. Це можуть бути які завгодно асоціації. Наприклад, Червона Зірка — орден мого діда після Війни і т. д.

PasswordCard: офлайновое сховище ваших паролів

Для комбінації «червона зірка» ваш пароль повинен будуватися за зрозумілою для вас логіці по вертикалі або діагоналі. Краще, якщо ви запам’ятаєте число символів ваших паролів.

Наприклад, якщо брати весь ряд, то ваш пароль по вертикалі — pwcyZS. Більш секьюрно паролі виглядають по діагоналі — w7pXywcT. Далі тільки ваша фантазія.

Збережений код генерації — ключ до карті, його можна записати і сховати подалі.

Що думаєте про таку ідею зберігання паролів?

PasswordCard

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *