Пара зробила ремонт в темних кольорах, дивно перетворили кухню: фото

Навіть жителям хрущовок хочеться проводити час у теплій та затишній атмосфері, в гарних умовах. Молода пара вирішила перетворити малогабаритне простір свого житла. Давайте подивимося на те, як з допомогою ремонту вони перетворили стару кухню.

Перетворення кухні в хрущовці

Мініатюрна кухня не влаштовувала нікого, тому було прийнято рішення зробити невелике перепланування. Прибравши стіну, що розділяє вітальню з кухнею, вдалося отримати більше простору кімнату, в якій було де розвернутися.

Тепер кухонна зона виконана в гармонійному і дуже стильному поєднанні сірого і коричневого кольорів. На невеликому просторі вдалося розмістити кухонний гарнітур з газовою плитою, раковиною і кількома підвісними шафами. Вийшло навіть зберегти холодний шафка біля батареї, в якій раніше зберігалися продукти в літній період. Унікальні чорні світильники циліндричної форми лише доповнюють загальну картину інтер’єру.

Щоб візуально відокремити кухню від вітальні, було прийнято рішення встановити на місці колишньої стіни барну стійку, яка заміняє стіл. Це рішення дозволило заощадити простір, яке раніше займав великий обідній стіл. До речі, всередині цієї барної стійки також обладнано простір, призначене для зберігання кухонного начиння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *