Пара захотіла повторити романтичний знімок з Pinterest, але вийшло дуже смішно

Майбутні молодята Алісса Снодсмит і Колін Хьюетт стали дуже популярними в соціальних мережах після того, як опублікували знімки зі своєї фотосесії. Це повинні були бути романтичні кадри, які наречена підгледіла в однієї пари в Pinterest.

Грандіозні плани

Молоді люди вже призначили дату весілля. Вона запланована на червень 2020 року. Пара вирішила підійти до організації торжества оригінально і прикласти до запрошеннями фотокартки. Аліса довго вибирала ідеї для фотосесії і зупинилася на красивому варіанті.

Ідея

Ідея передвесільних пари знімків дуже незвичайна: закохані сидять в полі на теплому пледі і молодий чоловік напуває дівчину шампанським прямо з пляшки. Кадр-першоджерело просто шедевральний. Неймовірні емоції на обличчі, милі посмішки і тонка цівка шиплячого напою. Побудова сюжету просто ідеальне, чого не можна сказати про одержані кадрах Алісси і Коліна.

Сміх та й годі

Здавалося б, всі моменти були враховані. Якщо перші кадри були відносно схожими на бажаний результат, потім все пішло не так.

Молоді люди просто вмирали зі сміху, коли шампанське просто лилося рікою на Алісса.

Фотограф показав парі знімки тільки після обробки. Колін довго сміявся і написав в “Твіттері”, що його дівчина знайшла класну ідею, а він все запоров.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *