Пара встановила камеру в будинку, щоб дізнатися, чим займається 47-річна няня в їх відсутність. Після перегляду запису довелося викликати поліцію

Няня нерідко стає членом сім’ї. Зрештою, це людина, якій ми довіряємо, і ми сподіваємося, що він подбає про дитину належним чином в нашу відсутність. Принаймні, так здається. Однак якщо ваша няня не та, ким здається?

Пильна пара

Пара з Любартова, міста в польській провінції Люблін, вирішила, що настав час найняти няню,яка буде наглядати за дітьми в їх відсутність. 47-річна жінка здавалася відмінним вибором – доросла і відповідальна людина. Проте ідеальний на перший погляд кандидат виявився зовсім іншим.

Спочатку, коли поведінка няні стало викликати підозри, подружжя не хотіли робити поспішних висновків, заснованих на їх припущеннях. Вони вирішили встановити вдома приховану камеру. Те, що вони побачили на записи, викликало у них шок. Такого вони не чекали.

Камера зафіксувала, як няня обшукує шафи. Пізніше з’ясувалося, що няня вже давно грабує її роботодавців. Вона порилася і взяла гроші навіть з дитячих гаманців і скарбничок, а також винесла цінні речі з дому.

Подружжя вирішило, що цим питанням має займатися поліція. Офіцери вилучили фамільні коштовності, які злодійка ще не встигла продати. Було підраховано, що загальні втрати склали близько 5000 злотих.

Незабаром няні пред’являть звинувачення, але вже відомо, що їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *