Пара була визнана найкрасивішою в Грузії 5 років тому: як вони виглядають зараз

Цю закохану пару грузинського походження в їх країні вважають найкрасивішою, а їхня історія кохання покликана дивувати. Їх історія почалася п’ять років тому, а сьогодні вони можуть похвалитися найбільшим досягненням – прекрасним малюком, який дорослішає на очах.

Мільйони шанувальників спостерігають за життя подружньої пари, яка, як і раніше продовжує світитися від щастя і щирих почуттів по відношенню один до одного, своїй дитині.

Найкрасивіша пара Грузії

Лаша Каландадзе – грузинський футболіст прийняв тверде рішення з’єднати долю зі своєю избраницей – Маріам Хоргуашвили, яка вже на той час встигла вибудувати модельну кар’єру.

У 2014 році ця пара стала головним предметом обговорення у грузинських шанувальників і не тільки. Весільні фото, заполонили інтернет, викликали фурор, а саму пару назвали найкрасивішою в країні.

Чоловік пофарбував пов’язані пляшки, вийшла відмінна річ для саду
“Я тебе врятую!”. Спроба дівчини допомогти білку закінчилася несподівано: відео
Порвалися панчохи? Не викидайте, можуть знадобитися для ремонту та інших цілей 7

Як змінюється життя Лаші і Маріам, а також їх дитини, можна простежити в соцмережах. Складається враження, що ця пара збере всі титули найкращих в Грузії. Адже їх сина грузинський народ вже вважає самим стильним малим на території країни. Ви б погодилися з таким твердженням, дивлячись на ці фото?

На мій погляд, сім’я по праву заслужила свою славу і увагу громадськості. На фото ми бачимо по-справжньому чарівних людей з щирими усмішками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *