Після висловлювань Пригожина про Фріске, її батько став погрожувати продюсеру

Пригожину загрожує батько Жанни Фріске – Володимир Копилов. За словами російського продюсера, той нібито подзвонив йому, і у них відбулася неприємна розмова. Як виявилося, Володимиру Копилову не сподобалося, що Йосип Пригожин на всю країну висловив свою думку про те, що сестра Фріске копіює її образ.

Чоловік Валерії вимагає вибачень

Продюсер розповів, що батько Фріске не тільки його всіляко ображав, але ще й погрожував, що нібито приїде до нього зі зброєю.

Пригожин, в свою чергу, не став закривати очі на такі випади Володимира Копилова. Він попередив батька померлої співачки, що якщо той не вибачиться, то йому доведеться звернутися в правоохоронні органи. Що ж, подивимося, чим закінчиться весь цей конфлікт.

Нагадаємо, що Жанни Фріске не стало у червні 2015 року. Тіло російської співачки поховано на Ніколо-Архангельському кладовищі. У знаменитості залишився син Платон. Вихованням хлопчика займається його рідний батько Дмитро Шепелєв – популярний телеведучий. Жанна багато років співала у складі музичного гурту «Блестящие». У 2003-му почала сольну кар’єру. Спробувала себе Жанна ще і в якості актриси. Її фільмографія налічує більше десяти стрічок, серед яких «Нічний дозор», «Перший будинку», «Про що говорять чоловіки», «Конвалія срібляста» і т. д.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *