Після розставання з Пелагеєю хокеїст Іван Телегін не тільки залишив їй будинок, але і взяв на фінансове утримання

В кінці минулого року Іван Телегін, нападник КХЛ ЦСКА, розлучився з Пелагеєю, від якої у нього є маленька дочка. Але чоловік не став претендувати на сімейний будинок. Більш того, він взяв колишню дружину і дитину на своє повне забезпечення.

Факти про розставання

На даний момент Іван і Пелагея офіційно ще перебувають у шлюбі – розлучення поки що не оформлений. Але вони вже не живуть разом, причому давно – близько півроку.

Після відходу Телегіна артистка вирішила з головою піти в роботу. Але це недвозначно вказують її активні гастролі – виступала співачка по всій країні і в цьому році має намір продовжити.

У спортсмена в кар’єрі хокеїста настали не легкі часи. У зв’язку з отриманою травмою чоловікові належить операція. І поки ніхто не знає, чи зможе він повернутися на лід у поточному сезоні чи ні. Адже після хірургічного втручання ще належить реабілітація.

Але зате з приводу розлучення Телегін не переживає, якщо вірити заявам його колег. Всі майнові питання вирішені, і процес протікає без пред’явлення претензій та адвокатську війни.

А «проміняв» чоловік Пелагею на Марію Гончар – дочка багатих батьків, бізнесвумен і власницю власної туристичної фірми. Подейкують, що Пелагея була з нею знайома, так як дівчина організовувала їх з Тєлєгіним подорожі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *