Після косметичних процедур Лариса Удовиченко повернулася на екрани помітно молодшою

Лариса Удовиченко давно не з’являлася на знімальному майданчику. Однак цього року вона знову заявила про себе як про актрису, зігравши мати головного героя в багатосерійному фільмі «Барс». Глядачі помітили, що жінка помолодшала і зовсім не виглядає на свої 64 роки.

Тріумфальне повернення «легенди»

Багато хто вважає, що Удовиченко давно не з’являлася в масах з однієї простої причини: соромилася свого старіння. Але актриса все ж взялася за себе.

За словами самої Удовиченко, повернути молодість їй допомогли спеціальні процедури проти зморшок і масаж. Також Лариса Іванівна вдалася до допомоги рестилайнов, які заповнили складки шкіри. Не забуває актриса і про правильне харчування. Удовиченко намагається не балувати себе смачними стравами, щоб зберегти свій ідеальний вага – 57 кг.

Трохи біографії

Лариса Іванівна з’явилася на світ навесні 1955 року. Виховувалася в родині військового лікаря і не відбулася актриси. Після школи зовсім ще юна Лариса стала студенткою інституту кінематографії. Вперше Вдовиченко знялася в кіно в 1970-м. Її першою роботою став фільм «Щасливий Кукушкін». На сьогоднішній день на рахунку Лариси Іванівни 120 зіграних ролей в кіно. У 1984 році Удовиченко удостоїлася звання заслуженої артистки РРФСР.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *