Після кількох тижнів відпочинку з мільйонеркою Прохор Шаляпін звернувся за допомогою до лікаря-дієтолога

Прохор Шаляпін поділився зі своїми передплатниками новиною про погане самопочуття. Співакові довелося звертатися до лікаря-дієтолога, щоб відновити режим харчування і позбутися від почуття постійного дискомфорту. До таких наслідків призвів відпочинок з мільйонеркою.

Красиве життя

Шаляпін заявив, що під час новорічних свят познайомився з володаркою мільйонного стану. Як виявилося, багату даму звуть Тетяна і зараз вона проживає в Канаді. Між Прохором і Тетяною зав’язалися теплі стосунки, і вони провели два тижні разом на яхті.

Співак ні в чому собі не чинив. Шаляпін проводив час в розкішних ресторанах, катався на дорогих яхтах і намагався провести зі своєю пасією як можна більше часу. Звичайно, подібні розваги не обходилися без смачної, але не зовсім корисної їжі та елітного алкоголю у великих кількостях.

Багате проведення часу вилилося в проблеми зі здоров’ям. Однак Прохор Шаляпін не зневіряється і знає, що висококваліфіковані фахівці допоможуть привести його режим живлення в норму. Також співак вважає, що йому необхідно скинути пару зайвих кілограм.

Цікаво, як довго триватимуть відносини російського співака Шаляпіна і мільйонерки з Канади Тетяни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *