Підтверджено: Веном і Людина-павук зустрінуться в одному фільмі

Про це розповів режисер першого «Венома».

В інтерв’ю для Fandom, присвяченій виходу нового фільму Рубена Фляйшера «Zомбилэнд: Контрольний постріл«, режисера запитали про кросовер між «Веномом» Sony і «Людиною-павуком» Marvel. Його відповідь порадує багатьох фанатів супергероїв, які давно сподіваються на розширення павучої мультивселенной.

Так, до цього все і йде — і це приголомшливо. З-за всієї цієї історії з Marvel і Sony ми змінили походження Венома порівняно з коміксній версією. Але спочатку він еволюціонував з Людини-павука. Цікаво буде побачити протистояння героїв у фільмі.

Поки неясно, як багато про плани Sony знає Флейшер — враховуючи, що він не режисує «Веном 2». Тим не менш, він напевно обговорював зі студією довгострокові плани на персонажа під час роботи над першою частиною. Режисер не уточнив, чи йде мова про Людину-павука Холланда, або ми побачимо ще одну версиюзнаменитого доброзичливого сусіда.

Підтверджено: Веном і Людина-павук зустрінуться в одному фільмі

Варто зазначити, що від «Венома 2» чекати епічно сутички не варто: найбільш імовірно, що герой Тома Харді буде битися з Карнажем — лиходієм всесвіту Marvel. Так що максимум, на який варто розраховувати в 2020 році — епізодична поява павучка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *