Підроблені документи: у справі про розлучення Петросяна і Степаненко з’явилися нові обставини

Обговорення шлюборозлучного процесу відомої пари гумористів Степаненко і Петросяна триває і в новому році. Що ж вплинуло на знову розгорілися обговорення? Все почалося з програми «Хай говорять».

Гроші, гроші і ще раз гроші…

На початку року (4 січня) в ефір вийшла чергова передача «Пусть говорят». Ведучий, обговорюючи шлюборозлучний процес гумористів, згадав про те, що щасливий Петросян задаровує свою нову пасію дорогими подарунками. Один з них – новий будинок, який був оцінений в 300 мільйонів рублів.

За Євгена Петросяна заступився його адвокат Сергій Жорін, який спростував цю інформацію. Він заявив про те, що колишня дружина коміка Олена Степаненко заздалегідь готувалася до розриву шлюбу. Вона знала, про те, що у чоловіка з’явилася нова любов і те, що рано чи пізно ці відносини перервуться, тому зробила перший хід. Степаненко підробила документи, з метою заволодіння здебільшого нажитого подружжям майна, вважає адвокат.

Сергій Жорін стверджує, що колишня дружина спеціально направила підроблені документи про нерухомості гумориста в ЗМІ. Саме з-за цього глядачі тепер часто можуть побачити неіснуючі квартири Петросяна, деякі з них навіть обладнані дитячими ліжечками.

Правозахисник ще раз підкреслив, що це все просто фейк, яким не слід вірити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *