Підріс син Подільської і Преснякова на нових фото – татова копія

Коли дивишся на Володимира Преснякова і Наталю Подільську, то ні на хвилину не сумніваєшся, що вони щасливі, їм добре і комфортно разом. Плодом їхньої любові став улюблений син, якого вони назвали Артемом.

Перш ніж цей довгоочікуваний дитина з’явилася на світ, його батьків вже зв’язували міцні стосунки, перевірені роками.

Історія їх кохання почалася багато років тому. І найцікавіше полягає в тому, що жодне інформаційне видання або агентство за цей час жодного разу не запустило навіть фейкової інформації про їх розлад у стосунках або розставання. В їх любов вірять всі, виключень немає.

Любов з першого погляду

Познайомилися Володимир і Наталія на одному з телепроектів, і любов вразила їх з першого погляду. Проте розвивати свої відносини вони стали вже після того, як Володимир попрощався з Оленою Лєнській, а Наталя – з Ігорем Камінським.

Через два роки Пресняков і Подольська зіграли бутафорную весілля у Вегасі. А з часом вони все ж вирішили узаконити свій шлюб. Весілля пройшло в Москві 5 червня 2015 року. Реєструвалися вони в Грибоєдовському загсі. Потім з друзями відзначали це свято на теплоході. А рівно через 5 років в цей же день – 5 червня 2015 року, у них народився син Артем.

Якщо у Наталі це був перший дитина, то у Володимира він став другим. Першого сина народила йому в цивільному шлюбі Крістіна Орбакайте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *