Підпишіться на кращим для вас способом

Як ви читаєте наш блог? Може бути ви ходите на нього щодня? Може бути ви підписані по RSS? Це зручні способи, але є способи підписки краще — там ви отримуєте регулярно посилання на основні матеріали + додатковий легкий контент. Нижче ми розповідаємо які способи підписки можуть бути зручні вам і дозволять не пропускати нічого важливого і економити масу часу.

ПІДПИСАТИСЯ

Розсилка

Взагалі, даний спосіб підписки ми рекомендуємо кожному, незалежно від існуючих підписок. Ми знаємо, що багато з вас натискають Mark All As Read (Помітити усе як прочитане) в Google Reader або просто не так часто ходите в соціальні мережі. Спеціальний редактор, відповідальний за розсилку, збирає її раз на тиждень з кращих статей. Вона виглядає ось так і ми гарантуємо, що підписавшись на неї, ви не пропустите нічого важливого:

Підпишіться на кращим для вас способом

Підписатися на щотижневу розсилку можна за цим посиланням або в сайдбарі праворуч:

Підпишіться на кращим для вас способом

ПІДПИСАТИСЯ

Соціальні мережі

Після підписки ви бачите посилання на авторські статті блогу, а також, прості лайфхаки, які можна описати однією картинкою або посиланням. Ми враховуємо особливості мереж Facebook, Google+, VK і Twitter, а тому вміст в них часто буває трохи інший, адаптований.

Підписатися можна прямо тут нижче для читання блогу у вашій затишній соц. сіточці.

Читати @ru_lh

Lifehacker.ru на Google+

Спасибі, що ви з нами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *