Підліток обладнав у своєму дивані секретне сховище: його там не можуть знайти навіть батьки (відео)

Один бразильський підліток у несподіваному місці знайшов для себе ідеальне схованка, де він може на деякий час усамітнитися, піти від зовнішнього світу і навіть сховатися від батьків.

Райський куточок всередині дивана

17-річний студент Педро Палхарес знайшов секретне сховище прямо у себе вдома: одного разу він сів на диван, відкинувся на спинку і провалився в отвір.

Коли він опинився всередині, то зовсім не злякався, а подумав, що це місце можна використовувати в своїх цілях, а саме зробити власне секретне укриття.

З часом Педро трохи удосконалив свій притулок, зробив його більш комфортним. Тепер там можна спокійно та безпечно проводити свій вільний час.

Як і більшість підлітків, Педро використовує свій куточок, щоб спокійно пограти там з гаджетами або сховатися після сварки з батьками. Але такий притулок може стати безпечним місцем, якщо, наприклад, увірвуться в будинок грабіжники.

Батькам на замітку

Створення такого притулку у себе вдома – це відмінна ідея, щоб порадувати дитину, адже всі діти мріють про свій затишний куточок, де б вони змогли сховатися від зовнішнього світу. Маленькі діти часто будують імпровізовані курені у себе в кімнаті або грають в шафі, а дітям старшого віку дуже сподобається таке секретне укриття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *