Останнє оновлення для Windows 10 дозволить видалити стандартні додатки. Нарешті!

Разом з останньою операційною системою від Microsoft на комп’ютери користувачів за умовчанням вставав цілий оберемок, м’яко кажучи, непотрібних додатків. Раніше видалити їх можна було тільки за допомогою бубна і танців, але тепер все буде набагато простіше.

Про те, наскільки жахливим може бути дефолтний софт на Windows, знають, мабуть, всі. Взяти хоча б Internet Explorer, який давно охрестили браузером для скачування браузерів. Але, незважаючи на реакцію користувачів, Microsoft продовжує комплектувати свої операційні системи програмами сумнівної якості. На жаль, в цілому непогана Windows 10 не стала винятком.

Жахливий поштовий клієнт Mail, сумнівний асистент Cortana, вторинний сервіс Groove Music та інші додатки, як правило, мертвим вантажем лежать на вінчестерах користувачів і займають місце. Однак тепер від них можна позбутися.

Останнє оновлення для Windows 10 дозволить видалити стандартні додатки. Нарешті!

Останнє оновлення Windows 10 (збірка 14 936) дарує користувачам довгоочікувану свободу і дозволяє видалити з системи абсолютно будь-який додаток. Тепер можна звільнити місце для більш корисних програм.

Щоб зараз почати користуватися складанням 14 936, необхідно зареєструватися в програмі попередньої оцінки Windows Insider. Але будьте обережні, оновлення перебуває в режимі pre-release, тому при його використанні можуть виникати різні проблеми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *