Особа Барбі, а тіло Шварценеггера: як виглядає сама мускулиста дівчина Південної Кореї

Південна Корея – країна, відома як перша у світі за кількістю зроблених жителями пластичних операцій, центр косметичної хірургії. І це не дивно: стандарти краси в Республіці Кореї дуже високі. Але Чжі Енву, не хвилюючись про стереотипи про “правильному” жіночій статурі, займається улюбленою справою – бодібілдінгом.

Накачана Барбі

Так прозвали Енву користувачі Інтернету. Причиною цьому послужило миле, майже лялькове личко дівчини укупі з її масивним статурою, яке дасть фору багатьом спортсменам чоловічої статі.

34-річна бодибилдерша розповіла, що в юні роки вона, так само як і всі, підганяла себе під рамки південнокорейських стандартів краси. Однак її надзвичайно сильна любов до спорту зрештою подолала психологічний бар’єр жінки, і тепер Енву не соромиться свого зовнішнього вигляду. Більш того, вона їм пишається: “Далеко не кожному вистачить сили волі, щоб харчуватися і займатися вправами в тому ж режимі, що і я”.

Популярність бодибилдерша з Південної Кореї придбала в 2013 році, перемігши на конкурсі Arnold Classic Europe при зрості 170 см і вазі 65 кг

Любов наповнює. Настя Каменських опублікувала нове фото з чоловіком
Пара відмовилася від весілля і влаштувала обід для нужденних
Готую тірамісу з йогуртом, ягодами і вівсяним печивом: простий рецепт

З тих пір дівчина не припинила самовдосконалюватися і продовжує брати участь у різних конкурсах, а також щосили працює над своїм незвичайним тілом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *