Ось так здивував. Виявляється, у Михайла Боярського є 20-річна онука (фото)

Відомо, що у М. Боярського двоє дітей – син Сергій та донька Ліза. Однак про особисте життя сина мало інформації. Відомо тільки, що він одружився у 18 років на дівчині, з якою познайомився в ранній юності. Батьком теж став рано. Причому народження дочки довелося на ту саму дату, що й день народження дружини, тому і ім’я їй дали як у мами – Катерина.

Тепер їй 20…

Не так давно син відомого актора дуже здивував користувачів, опублікувавши на своїй сторінці в “Инстаграме” спільне фото з донькою, якій в кінці листопада 2018 виповнилося 20 років. Він написав, що дуже любить свою дочку, вона його гордість.

Багато спочатку подумали, що на фото Сергій з дружиною. А потім, коли розібралися, дуже дивувалися, що старша внучка метра російського кіно вже така доросла. В коментарях люди від душі вітали іменинницю, а заодно і молодого і красивого тата.

Деякі, розглянувши уважніше фото, прийшли до висновку, що внучка нашого д’артаньяна дуже схожа на свою бабусю – актрису Л. Луппіан.

Як брат і сестра

Батько Катерини теж чудово виглядає в свої 38 років. Деякі користувачі просили його поділитися тим, як зберегти свою зовнішність. В парі з донькою він більше схожий на старшого брата, ніж на батька.

Катя не єдина дочка Сергія, є ще молодша, їй 10 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *