«Ось так треба любити маму!»: на Новий рік Єгор Крід подарував матері діамантові сережки

Зірки часто діляться в соціальних мережах моментами зі свого закулісного життя. Популярний співак Єгор Крід нещодавно розмістив у своєму “Инстаграме” відео, на якому видно, як він тішить улюблену маму дорогим подарунком. Марині Булаткиной дісталися чудові діамантові сережки. Швидше за все, це був подарунок на новорічні свята.

Приємний сюрприз

Ролик починається зі слів матері про те, що все запечатано. Вона явно не підозрює, що її чекає всередині. Пізніше жінці все-таки вдається відкрити подарунок, і вона відчуває повний захват. Жінка захоплюється красою дорогоцінних виробів, а потім приміряє їх за сина. З відео видно, що жінка сильно зворушена таким презентом.

Відомо, що батьки музиканта проживають в Пензі. Микола Булаткин, батько співака, має власний бізнес, який керує компанією, а мама працює заступником директора в тій же фірмі. Єгор не єдина дитина в сім’ї. У нього є сестра Поліна, яка зараз живе в Лос-Анджелесі. За спільним знімках можна помітити, що вони часто зустрічаються в Америці.

Передплатники співака похвалили його за такий нескромний подарунок. В коментарях відзначився навіть популярний продюсер Йосип Пригожин. Він написав, що Крід молодець, і саме так треба любити своїх матерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *