Ось це удача! 4-річна дівчинка спіймала на дитячу вудку рибу, яка важила більше неї

Без праці не витягнеш і рибку зі ставка – цю народну мудрість ми запам’ятовуємо з самого дитинства, але ніколи по-справжньому не думаємо про риболовлю.

Чотирирічна Джозі була на риболовлі зі своїми батьками і їхніми друзями недалеко від Делавана, штат Іллінойс. У дівчинки була дитяча вудка, розмальована з героями улюбленого мультфільму Джозі – “Холодне серце”. На таку вудку навряд чи можна зловити щось серйозне, хіба що дрібних рибок, проте дівчинці пощастило: їй підвернувся неймовірний улов.

Велика удача

У якийсь момент Вона відчула, як вудка виривається з рук. Незважаючи на хвилювання і можливий страх, дівчинка не випустила її. Батько тут же підключився і став допомагати дочці підсікти явно велику рибу.

Удвох, хоч і не без труднощів, вони впоралися і змогли підтягнути до поверхні води велику рибу. Після цього друг батька використовував міцний сачок, завдяки чому улов вдалося витягнути з води.

Сама Джозі важить всього 13,5 кг, і без допомоги батька вона не тільки не змогла сама витягти здобич вагою 15 кг, але і зовсім би полетіла у воду.

Не кожна чотирирічна дівчинка може похвалитися такими успіхами на риболовлі. Ця історія ще довго буде радувати членів сім’ї та її друзів, а Джозі напевно не залишить захоплення риболовлею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *