Опубліковано перше можливе зображення Google Pixel XL 2017 року

Судячи з картинки, рамки нового смартфона будуть набагато тонше, ніж у попередніх пристроїв Pixel.

Доступ до зображення отримав сайт Android Police, відомий надійними звітами. Чутки про більш тонких рамках ходили в Мережі і раніше — широкими рамками моделей 2016 року (нижче на картинці) користувачі залишилися дуже незадоволені. Тепер ці чутки знайшли підтвердження. Втім, до дебюту дизайн може змінитися.

Повідомляється, що на цей раз виробником Google Pixel XL виступає LG. У минулому році за це відповідала HTC. Нагадаємо, що при розробці флагмана G6 корейська компанія якраз зосереджувалась на тому, щоб зробити рамки як можна менш помітними.

Опубліковано перше можливе зображення Google Pixel XL 2017 року

Google Pixel XL повинен обзавестися 6-дюймовим екраном із співвідношенням сторін 2:1. Якщо вірити звітам, менша версія Pixel зовні залишиться практично незмінною. Це стосується більш широких рамок і 5-дюймового екрану.

Згідно з ранніми прогнозами сайту XDA-Developers, Google Pixel XL буде працювати на платформі Snapdragon 835 і отримає 4 ГБ оперативної пам’яті. Телефон можна буде придбати з 64 або 128 ГБ простору для зберігання даних. Пристрій, ймовірно, позбавиться від традиційного входу для навушників — так інженери зможуть встановити стереодинамік.

Як і HTC U11, Google Pixel XL 2017 року, можливо, можна буде стискати в руці. Функція призначається в основному для взаємодії з інтелектуальним помічником Google Assistant.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *